Avantajlı Fırsatları Kaçırmayın!

BLOG'DAN

Blogdan Son Yazılar

Genel

Duşakabin modelleri seçerken en önemli unsurlardan bir tanesi, banyonun konumuna göre doğru duşakabini seçmektir. Küçük bir banyoya büyük bir duşakabin alırsanız yer konusunda sıkıntısı çekebilirsiniz.Bu yüzden duşakabininizi almadan önce,banyonuzun ölçülerini almak işinizi kolaylaştıracaktır.

Read more
Genel

Banyolar, evin diğer odalarına göre genellikle daha küçüktür. Bu yüzden dizayn etme konusunda insanlar zorlanır. Özellikle duş alma alanını belirlemek diğer banyo ürünlerine göre daha zorlayıcıdır. Günümüzde banyolarda gerek yer acısından gerekse kullanım rahatlığından dolayı duşa kabinler tercih edilmektedir. Aynı zamanda duşa kabinler şık bir görünüm de sağlamaktadır.

Read more

Dürüst esnaf, İşlerinden başarılı. Emeklerine sağlık. Hizmetleri için teşekkür ederim. Taşımadan montaja dört dörtlük çalışıyorlar. Hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz.

Hakan Y.

-

Cam kabin siparişim 15 günde ulaştı. Açıkçası bu kadar kaliteli bir ürün beklemiyordum. İç mimar olarak evim için tam aradığım kabini buldum. Egeduş’a teşekkürler!

Şeyda K.

-

Ege DuşakabinDemek...

Ege Duşakabin ailesi olarak ürettiğimiz her bir ürünün, nihai kullanıcısına maksimum verimle seneler boyu faydalanabileceği görüşüyle yola çıktık. Müşterilerimizin memnuniyeti için var gücümüzle çalışıyoruz ve böylece en iyi ürünü en iyi hizmetle sunmayı hedefliyoruz.